. 1б Скласти рівняння до задачі 504 кг бананів розподілили між двома школами, причому в одну

школу відправили у 7 разів більше, ніж у другу. Скільки бананів відправили в кожну школу?ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шуст София.

Відповідь:

1шк=63бананів

2шк=441бананів

Покрокове пояснення:

7х +х=504

х=63  -1шк

7*63=441 2шк

Отвечает Марионкин Андрей.

Ответ: 441 кг; 63 кг.

Пошаговое объяснения:

Нехай у другу школу відправили х кг, тоді у першу - 7х кг. Всього 504 кг бананів. Маємо рівняння:

х + 7х = 504

8х = 504

х = 504 : 8

х = 63 (кг)- у другу школу

7 × 63 = 441 (кг) - у першу школу