Скільки кілометрів проїде автомобіль за 4,5 години, якщо його швидкість 65 км/год?


Ответы на вопрос

Отвечает Конышев Степа.

Ответ: 292.5 км

Пошаговое объяснение:

S=V×t

V=65 км/год

t=4.5 год

S=65×4.5= 292.5 (км)