X-y=2 2x+3y=1 өтінем көмек беріңдерші түсінбей отырмын.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Камиль.

Пошаговое объяснение:

x-y=2

2x+3y=1

х=2+у

2x+3y=1

2×(2+у)+3у=1

4+2у+3у=1

4+5у=1

5у=1-4

5у=-3

у=-0,6

х-(-0,6)=2

х+0,6=2

х=1,4

Ж: х=1,4 у=-0,6