У зоопарку мавпи з'їдають щоденно 64 кг фруктів і овочів. Із них 42 % банани, 38 % — морква, а

решта — яблука. Скільки кілограмів яблук з'їдають мавпи?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Тимофей.

Ответ:

12,8 кг

Пошаговое объяснение:

42+38=80 - к-сть яблук та бананів у відсотках

складаємо співвідношення:

100 - 64

80 - х

знаходимо невідоме (к-сть кг моркви та бананів):

х=(80*64)/100

х=52,2 кг

знаходимо к-сть яблук:

64 - 52,2 = 12,8 кг