середнэ арифметичне трьох чисел дорывнює 3.5 друге число більше за перше у 2.5 рази а третє число

більше за друге на 0.6 знайдить кожне з цих чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Первое число x

Второе число 2.5x

Третье число 2.5x+0.6

Составляем уравнение:

(x+2.5x+2.5x+0.6)/3=3.5

3(6x+0.6)/3=3*3.5

6x+0.6=10.5

6x=10.5-0.6

6x=9.9

x=9.9/6

x=1.65 первое число

1.65*2.5=4.125 второе число

4.125+0.6=4.725 третье число

Ответ: 1.65; 4.125; 4.725

Проверка: (1.65+4.125+4.725)/3=10.5/3=3.5