Пожалуйста!!! Даю 35 баллов!! Умоляю!!! Розв’язання систем лінійних рівнянь з двома змінними.

Група у складі 18 туристів вирушила у похід на 7 байдарках, частина з яких була тримісним, а частина – двомісними. Скільки двомісних і скільки тримісних байдарок було у поході?

Ответы на вопрос

Отвечает Шереметова Маргарита.

Ответ:

Пусть х двухместных, у трёхместных.

Составляем систему:

х+у=7

2х+3у=18

Решаем систему методом подстановки:

х=7-у

14-2у+3у=18

х=7-у

у=4

х=7-4

у=4

х=3,

у=4.

Ответ 3 двухместных и 4 трёхместных