5. У готель поселилася група туристів, які зайняли 16 одноміс- них номерів, двомісних — у 2 рази

менше, ніж одномісних,і 4 тримісНИХ. Скільки туристів Поселилося в готелі?1)2)Відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16:2=8 двомісних номерів

у двомісних номерах 8*2= 16 туристів

у тримісних 4*3 = 12 туристів

16+16+12=44 туристи поселились у готелі