Яке з даних рівнянь не є рівнянням з однією змінною? а) 6х+2у=24 б)2у-7=4у в)х:3=24


Ответы на вопрос

Отвечает Малюкова Настя.

а)

6x + 2y - 24 = 0 \\ 3x + y - 12 = 0

б)

2y - 4y = 7 \\  - 2y = 7y  \\ y = 3.5

в)

 \frac{1}{3} x = 24 \\ x = 72