кітаптың 57 бетінен бастап 124 беті қоса түсіп қалған. кітаптың түсіп қалған беттерінде барлығы

неше цифр бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-57=43 43(2цифрдан) =86 цифр

124 (3цифрдан) 25×3=75

86+75=161 бет Тусип калган