У трикутнику АВС АВ=ВС=6 см, кут А дорівнює 75°. Знайдіть висоту AD.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Слава.

Ответ:

Кут ABD=180-90-75=15°

AD=AB*cos15°

cos15°=cos(60-45)=cos60*cos45+sin60*sin45

cos(15)=\frac{\sqrt{2} }{2} *\frac{1}{2} +\frac{\sqrt{3} }{2} *\frac{\sqrt{2} }{2} =\frac{\sqrt{2 }+\sqrt{6}  }{4}

AD=\frac{3(\sqrt{2}+\sqrt{6})  }{2}