Допоможіть будь ласка!!! Знайдіть найбільше значення функції f(x)= -x^2+6x-1 на проміжку [2;4]


Ответы на вопрос

Отвечает Костромин Ярик.

Ответ: -17

Пошаговое объяснение:

f'=-2x+6,  f'=0,   -2x+6=0,  -2x=-6,  x=3(критич. точка),

f(2)=-4-12-1=-17(наиб)

f(3)=-9-18-1=-28

f(4)=-16-24-1=-41