Два автомобілі виіхали одночасно назустріч один одному з двох пунктів, відстань між якими дорівнюе

325 км, і зустрілися через 2,5 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 10 км/год. більша, ніж швидкість іншого.⁹​

Ответы на вопрос

Отвечает Закинов Саша.

Ответ:

60 км/ч и 70 км/ч.

Пошаговое объяснение:

1. 325 : 2,5 = 3250 : 25 = 130 (км/ч) - скорость сближения автомобилей.

2. Пусть скорость одного автомобиля равна х км/ч, тогда по условию скорость другого равна (х + 10) км/ч.

Составим и решим уравнение:

х + х + 10 = 130

2х = 130 - 10

2х = 120

х = 120 : 2

х = 60

60 км/ч - скорость одного автомобиля;

60 + 10 = 70 (км/ч) - скорость второго автомобиля.