У першому пакеті було 200 г цукру, а в другому - на 150 г більше. Скількицукру було в двох

пакетах? Якийвираз дозволяє розв'язати задачу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ужва Дмитрий.

550гр сахара

200+150=350- 2 пакет

200+350=550- всего