Допоможіть! Лічильник автомобіля показував 12921км. Через 2год на лічильнику знову з’явилося число,

яке читалося однаково в обох напрямках. З якою швидкістю їхав автомобіль? 6. Надішли виконані завдання з пунктів в Classroom.

Ответы на вопрос

Отвечает Почукаева Ева.

Ответ:

Наступне число, що читається однаково в обох напрямках 13031.

1) 13031 – 12921 = 110 (км) – відстань, яку проїхав автомобіль.

2) 110 : 2 = 55 (км/год) – швидкість автомобіля.

Відповідь: автомобіль їхав зі швидкістю 55 км/год.

Пошаговое объяснение: