Автомобіль проїхав 2,5 годин зі швидкістю 66 км за годину і наступні 1,5 години зі швидкістю 74 км

зп годину.Знайти середню швидкість автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметсафин Макс.

2,5ч-66 км/ч

1,5ч-74 км/ч

Средняя скорость-?км/ч

Решение

1)2,5+1,5=4(ч)-все время

2)74+66=140(км/ч)-сумма двух скоростей за 4 ч

3)140:4=35(км/ч)-средняя скорость автомобиля

Ответ:35 км/ч

Надеюсь помог):3