Автомобіль проїхав 2,5 годин зі швидкістю 66 км за годину і наступні 1,5 години зі швидкістю 74 км

за годину.Знайти середню швидкість автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 66+74= 140(км) -проїхав автомобіль

2)2,5+1,5=4 (год) - час ,який він їхав

3)140:4=35 (км/год)- середня швидкість