з двох сіл назустріч один одному виїхали два велосипедисти і зустрілися через 0,8 годин швидкість

одного велосипедиста 18, 3 км год знайдіть швидкість велосипедиста якщо відстань між велосипедистами 30,8 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Бекболатова Дильназ.

Ответ:

20,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

Прочитав условие, расстояние дано между сёлами, а не велосипедистами. Если не хочется решать, так хотя бы условие правильно было бы написано.

x - скорость 2-го велосипедиста, км/ч.

0,8(18,3+x)=30,8

18,3+x=308/8

x=77/2 -18,3=38,5-18,3=20,2 км/ч