Суміжні кути відносять як 2:7. знайдіть ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Храмова Арина.

Ответ:

40° і 140°

Пошаговое объяснение:

2x+7x=180°

(сума суміжних кутів=180°)

9x=180

x=20

2x=2*20=40° - перший кут

7x=7*20=140° - другий кут

Отвечает Крупеня Даша.

Відповідь:40,140

Покрокове пояснення:

оскільки вони суміжні то їх сума 180, тоді 2k+7k=180

9k=180 k=20,тоді перший кут 20*2=40, а інший 20*7=140.