В двух бочках вместе 713 л бензина. Когда из первой бочки взяли 2/5 бензина, а из второй бочки

взяли 5/7 бензина, то в обеих бочках бензина стало поровну. Сколько литров бензина было в каждой бочке первоначально?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимакова Виктория.

Ответ:

в 1 бочці 230 літрів , в другій 483 літра

Пошаговое объяснение:

1) позначимо кількість в 1 бочці через Х , в другій У

 Х+У=713 (за умовою задачі)

 з першої бочки забрали 2/5 Х і тоді залишилося 3/5Х, з іншої забрали 5/7 У і залишилося відповідно 2/7 У

 складемо систему:

Х+У=713

3/5Х=2/7У   з першого знайдемо Х=713-У і підставимо в друге рівняння, отримаємо:3*(713-У)/5=2/7У  вирішуємо , отримаємо:14973=31У , у=483 , тоді Х=713-483=230