Точка рухається по закону s(t) = 1 + 2t2 (м). Знайдіть швидкість руху точки в момент часу t = 1

с.(З поясненням будьласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитов Зульфат.

Ответ:

Так як швидкість це похідна від шляху, то

s(t) = 1 + 2t^2

V(t)=s'(t) =  4t

в момент часу  t = 1 с :

V(1)=s'(1) =  4*1=4 м/с

Пошаговое объяснение: