Розв'язати рівняння 5(х-12)=6(х-10)-х ДОПОМОЖТЬ РОЗВЯЗАТИ


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

5х-60=6х-60-х

5х-6х+х=-60+60

х=0