у шкільному саду яблуні становлять 30% усіх дерев. Скільки всього дерев росте в шкільному саду

,якщо кількість інших дерев дорівнює 105? Скільки яблунь у саду ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Анастасия.

Ответ:

найдем сколько всего деревьев в саду

х -100%

105-70%

х=105*100/70=150 деревьев всего в школбном саду.

150-100%

х    -30%

х=150*30/100=45 яблонь в саду.

Пошаговое объяснение:

яблони -30%

остальные деревья 100%-30%=70%

70%=105 деревьев.