Допоможіть будь-ласка СРОЧНО!!!! Дріт розрізали на три частини. Довжина однієї частини

дорівнювала 240 см. Довжина другой чястини становить 5/8 довжина першої частини і 60% довжини третьї частини. Знайдіть довжини другоїтретьої частини,​

Ответы на вопрос

Отвечает Леухина Катя.

Ответ:

150 см, 250 см.

Пошаговое объяснение:

Итак, первая часть - 240, т.е. 8/8

Длина 2-ой части = 5/8

1) 240/8*5=150 см

Длина 3-ей части:

1) 150:60=2,5(см) - 1% 3-ей части.

2) 2,5*100= 250(см) - длина 3-ей части.