Точка K належить відрізку CD. Знайдіть довжину відрізка CD, якщо CK = 39 дм, DK = 64 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Тананєєв Ярослав.

Відповідь:CD= CK+DK

CD=39+64=103дм=10см 3дм