До книгарні завезли 256 книг, з них З/8 дитяча література. Скільки дитячих книг завезли до

книгарні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шартанов Дима.

Ответ:

256:8*3=32*3=96 - кол-во дитячих книг