Сторони трикутника відносяться як 5:4:3. , а суманайбільшої та найменшоїсторони дорівнює 48

см.Обчисліть периметртрикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабарчин Сережа.

Відповідь:

30см, 24см,18см

Покрокове пояснення:

сторони позначимо як 5х, 4х, 3х

найбільша+найменша= 5х+3х=8х

8х=48

х=48/8

х=6

перша сторона=5×6=30см

друга = 4×6=24см

третя = 3×6=18см