При якому значенні х: а) значення виразу 5(2х-1) дорівнює значенню виразу 12х-4 б)різниця виразів

8х+11 і 9х-5 дорівнює 13

Ответы на вопрос

Отвечает Гетц Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5(2х-1)=12х-4

10х-5=12х-4

10х-12х=-4+5

-2х=1

х=1:(-2)

х=-0.5

(8х+11)-(9х-5)=13

8х+11-9х+5=13

8х-9х=13-5-11

-х=-3

х=3