Розчин містить 12% солі. Скільки грамів розчину треба взяти ,щоб у ньому містилося 54 гр. солі?


Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёва Алина.

Ответ:

450 г

Пошаговое объяснение:

54/12%=54/0,12=450