У трикутнику MKP відомо ,що MP=7√2 см, KP=7√3, кут K=45°. Знайдіть кут M


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Ирина.

Воспользуемся теоремой синусов.

МР/ sin( кут K) = KP/ sin(кут M)

Отсюда

sin(кут M) = KP*sin(кут К) /МР

sin(кут М) = (7√3 * 0.5√2 )/(7√2)

sin(кут М) = √3/2

Значит кут М = 60°