Теплохід плив за течією річки 2 години і 3 години проти течії. Який шлях подолав теплохід, якщо

його власна швидкість 21 км/год, а швидкість течії 1,7 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Дима.

Ответ:

103,3 км

Пошаговое объяснение:

2(21+1,7)+3(21-1,7)=42+3,4+63-5,1=105-1,7=103,3 км