Знайти визначення виразу 12х2а-9:b,якщо а=1/8,b=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.
12•2а-9:b
Підставимо значення а і b в рівняння
12•2•1/8-9:(-2)= 7,5
1) 12•2= 24
2) 24•1/8= 24/8=3
3) 9:(-2)=- 4,5
4) 3-(-4,5)= 7,5
Відповідь: 7,5