Автомобіль рухався 4 години зі швидкістю 88 км/год. Скільки часу він витратить на той самий шлях,

якщо його швидкість буде 96 км/год?(час записати мішаним числом, а не десятковим дробом!!!) З якою швидкістю повинен їхати автомобіль, щоб здолати ту саму відстань за 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаханова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Время, которое автомобиль потратит, если его скорость будет 96 км/ч:

(4·88)/96=88/24=11/3=3 2/3 ч

Скорость, с которой должен ехать автомобиль, чтобы преодолеть то же расстояние за 5 часов:

(4·88)/5=352/5=70,4 км/ч