Хлопчик прочитав 60% книги і йому залишилось прочитати ще 160 сторінок. Скільки сторінок у книзі?


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Альбина.

Йому залишилося прочитати 40%--160стор

1%---160÷40=4

100%=4*100=400 стор

Відповідь у книзі 400 сторінок