У книзі 60 сторінок.Хлопчик прочитав третину книги. Скільки сторінок йому залишилось прочитати?

Скорочений запис до задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
Всього-60ст.
Прочитав-1/3
Залишилось-?
1)60:3=20(ст.)-прочитав
2)60-20=40(ст.)-залишилось