Доброго дня всім!!!! Допоможіть мені,будь ласка, з математикою))) Завдання: 1. Знайти число, якщо

5,5% його складають 17% від 112. За зміну було зроблено 81 деталь, при нормі 45 деталей. На скільки відсотків перевиконано норму?3. Об'єм бака 40т бензину. Після заповнення залишилося незповненим 6,5% об'єму бака. Скільки бензину було залито?Якщо Вам не складно, то можете написати розв'язання (дії) до кожної задачі?Завчасно дякую)))))

Ответы на вопрос

Отвечает Маратова Акбота.

Ответ:

1) 34; 2)180%; 3) 37,4т

Пошаговое объяснение:

1.

Нехай невідоме число - х, тоді 5,5% його це - 0,055х. 11*17%= 11*0,17 . Складемо рівняння:

0,055х=11*0,17

0,055х=1,87

х=1,87:0,055

х=34

Перевіремо:

0,055*34=11*0,17

1,87=1,87

34*5,5%=34*0,055=1,87

11*17%=11*0,17=1,87

2.

Нехай 45дет=100%, тоді 81дет=х% Вийшла пропорція:

45=100

81=х

Складемо рівняння:

45х=81*100

45х=8100

х=8100:45

х=1,8

1,8*100=180% - перевиконано норму

3.

Дізнаемось скільки % заповнили:

40т=100%

100%-6,5%=93,5%

Складемо пропорцію:

40т=100%

Х т=93,5%

100%=1

93,5%=0,935

Складемо рівняння:

1*х=40*0,935

х=37,4(т) - залито бензину в бак