Від станції в одному й тому ж напрямку вирушили вантажний та пасажирський потяги. Швидкідкість

вантажного потяга 40 км /год,а пасажирського 50км/год. Яка відстань між ними через 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Колегов Дмитрий.

Ответ:

50 км

Пошаговое объяснение:

1) 40*5=200

2)50*5=250

3)250-200=50