Знайти площу прямокутника, якщо довжина дорівнює 10 см, а ширина дорівнює 4,7 см ? (60 балів дам)

Найди площу прямокутника, если довжина ровна 10 см, а ширина ровна 4,7 см? (60 балов дам) Будь ласка допоможіть потрібно сьогодні здати Пожалуста помогите нужно сегодня здать

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Денис.

S=ab; S=10×4,7=47(см²)

Отвечает Даценко Иван.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Площа прямокутника розраховується за формулою S=a*b, де а - довжина, а b - ширина.

В твоєму випадку все дано, тобто,

S=10 см * 4,7 см = 47 см2