Банк виплачує 18 % річних. у яку суму через два роки перетворюеться в 5000


Ответы на вопрос

Отвечает Дановский Никита.

Відповідь:

5000:100·18=900 - 18% от 5000 грн

Перший рік = 5900 грн

5900:100·18=1062 - 18% jn 5900 грн

Другий рік = 6962 грн

Покрокове пояснення:

6962