велосипедист проїхав 24 км зі швидкістю 12 км/год і 8 км зі швидкістю 4км/ год . знайдіть середню

швидкість руху велосипедиста. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Даша.

Ответ:

t1=24/12=2 год

t2=8/4=2 год

24+8=32 км

2+2=4 год

V ср=32/4=8км/год

Пошаговое объяснение: