У дитячий садок привезли яблука, Протягом п'яти днів витрачали по 9 кг яблук щодня. Залишилося на 8

кг більше ніж витратили. Скільки кілограмів яблук привезли в дитячий садок? Допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Аксионов Алексей.

Ответ:98 кг яблук привезли

Пошаговое объяснение:

5×9=45( кг)яблук витратили

45+8=53(кг) залишилось

45+53=98(кг)привезли