Знайдіть середнє арифметичне число мінус шість цілих вісім десятих та 1/6​


Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Назар.

Середнє арифметичне цих чисел -3,32

Отвечает Рябухина Светлана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

-6\frac{8}{10} +\frac{1}{6} =-\frac{68}{10} +\frac{1}{6} =-\frac{68*3}{10*3} +\frac{1*5}{6*5}=-\frac{204}{30} +\frac{5}{30}=-\frac{199}{30}

-\frac{199}{30}:2=-\frac{199}{30}:\frac{2}{1} =-\frac{199}{30}*\frac{1}{2} =-\frac{199}{60}=-3\frac{19}{60}= - 3,31666≈ - 3,32