Із двох кущів зібрали 24 кг малини, причому з другого – у 3 рази більше, ніж з першого. Скільки

кілограмів малини зібрали з кожного куща?

Ответы на вопрос

Отвечает Балданова Сарана.

Ответ:

первый куст 6 кг второй куст 18 кг

Пошаговое объяснение:

первые куст - х

второй куст - 3х

х + 3х = 24

4х = 24

х = 6

3х = 18

Отвечает Живцова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

З 1 куща зібрали х кг, тоді з 2 - 3х кг. Складемо рівняння:

х+3х =24,

4х=24,

х=6.( кг)- з 1 куща, а з 2- 3•х=3*6= 18кг