Різниця дробів 4/5 і 1/10 дорівнює... Будь ласка розпишіть все


Ответы на вопрос

Отвечает Білявська Даша.
4/5 - 1/10 = (приводим к общему знаменателю) = 8/10 - 1/10 = 7/10

Ответ : 7/10