Пішохід за 4 год пройшов таку саму відстань, яку подолав велосипедист за 2 год. Знайди швидкість

кожного з них, якщо швидкість велосипедиста на 6 км/год більша за швидкість пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Тананєєв Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость пешехода, км/ч.

4x=2(x+6)   |2

2x=x+6

2x-x=6

x=6 км/ч - скорость пешехода.

6+6=12 км/ч - скорость велосипедиста.