Накресли прямокутник АВСD зі сторонами 8см і 3см. Знайди периметр та площу прямокутника СРОЧНО

ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Саваровский Илья.

Ответ:3 см ширина, 8см довжина

P:8*2+3*2= 22 (см)- периметр

S:8*3=24 (см2)- площа

Пошаговое объяснение Щоб знайти периметр треба найти сумму всіх його сторін

Щоб знайти площу треба довжину помножити на ширину