Периметр прямокутника становить 40,2 м, а його довжина більша від ширини на 2,3 м. Знайдіть

площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.

Ответ:

99.68

Пошаговое объяснение:

Позначимо ширину за Х, то довжина буде Х+2,3.

Р=(х+х+2,3)*2

Звідси розвяжемо рівняння

(х+х+2,3)*2=40,2

2х+2,3=20,1

2х=17.8

х=8,9 це ширина прямокутника, тоді довжина =8,9+2,3=11.2

Тоді площа =11,2*8.9=99.68 метрів квадратних