Периметр трикутника дорівнює 34 см, одна його сторона 15 см, друга - усм. Склади вираз для

знаходженнятретьої сторони і обчисли її значення,якщо у = 11.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартова Анастасия.

Ответ: третя сторона 8 см

Пошаговое объяснение:  а= Р - b - c

а= 34 - 15 - 11 = 8 см