1. Знайди вирази з однаковим значенням, поєднай їх знаком рівності ( = ). 6 · 3 9 · 5 11· 7 3 · 6 5

· 9 7 · 11

Ответы на вопрос

Отвечает Кордин Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 · 3 =3 · 6

9 · 5 =5 · 9

11· 7=7 · 11