Кілограм я блук дешевше кілограма груши на 30 коп , але 3кг яблук коштують стільки ж скільки 2кг

груш. Скільки коштує 1кг яблук , і скільки 1кг груш

Ответы на вопрос

Отвечает Боброва Лера.

Пусть х коп. - цена яблок, тогда (х + 30) коп. - цена груш. Уравнение:

3 · х = 2 · (х + 30)

3х = 2х + 60

3х - 2х = 60

х = 60 (коп.) - цена яблок

60 коп. + 30 коп. = 90 (коп.) - цена груш

Вiдповiдь: 60 коп. i 90 коп.