1.Запиши числа у порядку зростання : 49, 17, 93, 61, 5, 30.2.Обчисли:21 + 3 =30 + 4 =53 - 3 =18 –

18 =65 - 60 =46 + 10 =3. Розв'яжи задачу:У саду росло 40 дерев. Навесні посадили ще 20 дерев.Скількі дерев стало в саду?4. Порівняй:51 ... 41 80 ... 3630... 6045...545.Накресли перший відрізок 1 дм 1 см, а другий – на2 см коротший.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вацюта Оля.

Пошаговое объяснение:

1.

5, 17, 30, 49, 61, 93.

2.

21+3=24; 30+4=34.

53-3=50; 18-18=0.

65-60=5; 46+10=56.

3.

40+20=60.

4.

51>41, 80>36, 30<60, 45<54.

5. Не дано полностью.